Komplexní péče o stromy a dřeviny v severních Čechách

štěpkovač

Rizikové kácení a prořezávání stromů horolezeckou technikou

Máme za sebou přes 120 zakázek a 260 pokácených stromů bez jediné nehody. Samozřejmě jsme pro tento případ pojištění. Kácíme rychle a bezpečně i ve ztížených podmínkách - v blízkosti budov, na zahradách, v okolí silnic a jiných špatně přístupných místech.

Pokud vám jinde řekli, že to nejde, nebo vás ohromila jejich cena, u nás jste na správném místě. Naše služby dodáváme pro fyzické osoby, firmy i samosprávy. Jsme plátci DPH. 

Na přání zajistíme profesionální dendrologický průzkum, povolení ke kácení, úklid/štěpkování vzniklého dřevního odpadu, odvoz dřeva a náhradní výsadbu. Nabízíme i frézování pařezu, který by jinak mohl překážet. Můžeme přijet i o víkendu, záleží hlavně na počasí a na domluvě.

Cenu určujeme v závislosti na technické i časové náročnosti zakázky. Pro nezávaznou cenovou nabídku nás kontaktujte pomocí Kontaktního formuláře, nebo volejte na 737 469 818. Konzultace a cenová nabídka je zdarma.

Kácíme nejčastěji v severních Čechách, v Praze a okolí. Další města, která bez problémů obsloužíme: Česká Lípa, Liberec, Děčín, Praha, Nový Bor, Varnsdorf, Rumburk, Cvikov, Česká Kamenice, Dubá.


Reference

Ukázka naší práce

Rizikové kácení

Kácení stromu Liberec

Rizikové kácení
Rizikové kácení
parallax-image

Zaujaly vás naše služby, nebo se nás chcete ještě na něco zeptat?

Logo